Powstanie Hilton w Szczecinie?

0
1323

W Szczecinie przy ul. Struga 26 jeden z inwestorów planuje budowę hotelu, a nieoficjalne informacje mówią o tym, że będzie on działał pod marką Hiltona.

Pozwolenie na budowę dla inwestora wydano całkiem niedawno, a jest nim firma HBH Struga z udziałami firm Farma-Developer oraz Emelem. Firmy te odpowiadają za wiele budowanych projektów, w tym zakup zrujnowanego hotelu Piast przy pl. Zwycięstwa. Nowe pozwolenie na budowę w Szczecinie dotyczy obiektu o kubaturze 27 152 m3.

Projekt hotelu przygotowała pracownia AGK Architekci AW z Warszawy. To jeden z rzekomych dowodów na to, że mamy do czynienia z projektem dla sieci Hilton, ponieważ pracownia niejednokrotnie już takie tworzyła w swojej historii. Na razie żadna z firm nie chce potwierdzić tych doniesień.

Hilton miał już wcześniej swoje podejście do Szczecina. Miał powstać we wspomnianym budynku dawnego hotelu Piast, został on jednak w międzyczasie doprowadzony do ruiny. Obecnie przejęła go spółka Emelem, która odpowiada za nową inwestycję przy ul. Struga.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.