Piotr Ignaszak nowym dyrektorem generalnym Hilton Garden Inn Kraków Airport

0
1026
Fot.: Materiały prasowe Hilton Garden Inn Kraków Airport

109 otrzymanych CV, 26 odbytych rozmów rekrutacyjnych, 1 stanowisko GM Hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport. Tak wyglądała rekrutacja poprzedzająca zatrudnienie Piotra Ignaszaka na to stanowisko.

Piotr Gogola, prezes Kraków Airport Hotel
„Szukając najlepszego kandydatka na stanowisko Dyrektora Generalnego Hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport analizowałem 3 obszary:

– DOŚWIADCZENIE zawodowe na stanowiskach menadżerskich
– WIEDZA z zakresu: zarządzania, ekonomii oraz znajomości branży hotelowej
– OSOBOWOŚĆ która będzie pasowała do #HiltonBaliceTeam

Przyznam, że z wyżej wymienionych kompetencji największą „wagę” miała OSOBOWOŚĆ która w mojej opinie będzie najlepiej współpracować z naszym Zespołem. W swojej karierze zawodowej podjąłem kilka decyzji rekrutacyjnych gdzie zasugerowałem się bogatym doświadczeniem a zbagatelizowałem osobowość – z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że były to błędne decyzje.

Dziś bogatszy o te doświadczenia dużą uwagę przywiązuję do analizy postawy kandydata i cech charakteru. W kolejnym kroku badam wiedzę i doświadczenie. Wybór był bardzo trudny bo wiele osób zaprezentowało się świetnie. Wszystkim bardzo dziękuję za odpowiedzenie na nasze ogłoszenie i poświęcanie czasu na spotkanie rekrutacyjne.”

Piotr Ignaszak to pochodzący z Krakowa manager, hotelarz i podróżnik. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z hotelarstwem związany od najmłodszych lat. Swoje doświadczenie zawodowe budował w zespołach recepcji przechodząc od pracy operacyjnej do zarządzania. Z czasem zaczął również dzielić się zdobywaną wiedzą prowadząc zajęcia z zakresu hotelarstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

W zespole Hilton Garden Inn Krakow Airport od otwarcia hotelu, gdzie ostatnio pełnił funkcję Rooms Division Managera oraz Inspektora Ochrony Danych Osobowych i zastępował Dyrektora Generalnego. Do pracy na obecnym stanowisku został wyłoniony spośród ponad 100 kandydatów.

W swojej pracy stawia na rzetelność i współpracę oraz wychodzi z założenia, że niemożliwe nie istnieje, a zajmuje wyłącznie nieco więcej czasu, a każdy napotkany problem jest polem do rozwoju i innowacji.

Prywatnie zapalony podróżnik i fan wszelakich sportów ze snooker i formułą 1 na czele.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.