Owoce morza taniej o wartość podatku VAT 23% przez cały wrzesień dla klientów gastronomicznych Transgourmet i Selgros

0
459

Krewetki, małże św. Jakuba, ośmiornice, ostrygi czy mule tańsze o 23% przez cały wrzesień dla klientów gastronomicznych Transgourmet i Selgros Cash & Carry. Bogata oferta świeżych owoców morza, dostarczanych kilka razy w tygodniu od sprawdzonych dostawców, obowiązuje zarówno w halach, jak i w dostawie.  

Od 1 do 30 września klienci gastronomiczni Transgourmet mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty świeżych owoców morza tańszych o 23%. W asortymencie objętym promocją znajdują się m.in.: ostrygi francuskie, irlandzkie i holenderskie, krewetki, ośmiornice, małże św. Jakuba czy małże nożeńce.

Transgourmet i Selgros Cash & Carry na co dzień obsługują tysiące klientów, którzy reprezentują każdy typ gastronomi i od początku istnienia słyną z wysokiej jakości warzyw, owoców oraz mięsa. Na szczególną uwagę zasługuje szeroka oferta ryb i owoców morza. Dzięki platformie logistycznej Transgourmet Seafood w porcie Bremehaven, hale Selgros wraz z zespołem zajmującym się dowozem do klientów gastronomicznych, zapewniają zawsze świeże ryby i owoce morza, nawet z najdalszych zakątków świata.

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.