Owoce morza taniej o wartość podatku VAT 23% przez cały wrzesień dla klientów gastronomicznych Transgourmet i Selgros

0
1104

Krewetki, małże św. Jakuba, ośmiornice, ostrygi czy mule tańsze o 23% przez cały wrzesień dla klientów gastronomicznych Transgourmet i Selgros Cash & Carry. Bogata oferta świeżych owoców morza, dostarczanych kilka razy w tygodniu od sprawdzonych dostawców, obowiązuje zarówno w halach, jak i w dostawie.  

Od 1 do 30 września klienci gastronomiczni Transgourmet mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty świeżych owoców morza tańszych o 23%. W asortymencie objętym promocją znajdują się m.in.: ostrygi francuskie, irlandzkie i holenderskie, krewetki, ośmiornice, małże św. Jakuba czy małże nożeńce.

Transgourmet i Selgros Cash & Carry na co dzień obsługują tysiące klientów, którzy reprezentują każdy typ gastronomi i od początku istnienia słyną z wysokiej jakości warzyw, owoców oraz mięsa. Na szczególną uwagę zasługuje szeroka oferta ryb i owoców morza. Dzięki platformie logistycznej Transgourmet Seafood w porcie Bremehaven, hale Selgros wraz z zespołem zajmującym się dowozem do klientów gastronomicznych, zapewniają zawsze świeże ryby i owoce morza, nawet z najdalszych zakątków świata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.