Krzysztof Staniszewski nowym dyrektorem generalnym Crystal Mountain Hotel

0
1143
Fot.: LinkedIn - Krzysztof Staniszewski

Od 1 lipca 2023 roku, Krzysztof Staniszewski pełni funkcję dyrektora generalnego Crystal Mountain Hotel w Wiśle. Stanowisko to objął po Macieju Kaczmarczyku, który kierował hotelem przez poprzednie dwa lata.

Krzysztof Staniszewski w Crystal Mountain Hotel pełnił wcześniej funkcję dyrektora operacyjnego. Zajmował to stanowisko od maja 2021 roku do lipca 2023 roku.

Wcześniejsza kariera Krzysztofa Staniszewskiego obejmuje szereg istotnych stanowisk w branży hotelarskiej. Był m.in. dyrektorem Marine Hotel ***** & Ultra Marine w Zdrojowa Invest & Hotels, pełnił tam również funkcję członka zarządu.

Początki kariery Krzysztofa Staniszewskiego są związane z Hotelem AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu, gdzie pracował przez osiem lat. W tym czasie pełnił tam różne funkcje – od specjalisty ds. sprzedaży korporacyjnej, przez menedżera konferencji i wydarzeń, do kierownika sprzedaży.

Hotel Crystal Mountain znajduje się w górskim regionie Beskidów. Obiekt dysponuje 491 pokojami i apartamentami. Z obiektu roztaczają się widoki na otaczającą go panoramę gór Beskidów oraz na dolinę Wisły. Hotel umożliwia korzystanie z aquaparku oraz basenu zewnętrznego niezależnie od warunków pogodowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.