Grupa doradcza hotelAG certyfikowanym operatorem hotelowym franczyzowych marek grupy Marriott International

0
401

HotelAG tworzą specjaliści zajmujący się kompleksową obsługą inwestycyjną projektów hotelowych, począwszy od przygotowania koncepcji i analizy finansowej poprzez prowadzenie projektu budowlanego oraz jego  otwarcie i dalsze zarządzanie. Doradcy grupy hotelAG współpracują w tym zakresie zarówno z podmiotami prywatnymi jak i instytucjonalnymi takimi jak fundusze inwestycyjne.

Grupa w swoim portfolio ma już otwarcie kilku projektów hotelowych, m.in. w kwietniu 2019 hotelAG wprowadził na rynek pierwszy w Polsce hotel marki Four Points by Sheraton, wchodzący w struktury grupy Marriott International. Położony w sercu biznesowej części Warszawy, hotel Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów posiada 190 pokoi, przestrzeń konferencyjną o powierzchni 500 mkw, centrum fitness oraz Restaurację Suwak7. Wnętrza hotelu zaprojektowane zostały w stylu modern vintage i nawiązują do osiągnięć czołowych polskich projektantów dawnej Warszawy.

Projekt hotelu i jego wykonanie przygotowywane były w ścisłej współpracy z siecią Marriott i zgodnie z wytycznymi marki a hotel jest teraz przykładem, na którym wzorują się kolejne otwierane hotele tej marki w Europie. O sukcesie projektu świadczy również fakt, że nominowany on został do nagrody Otwarcia Roku marki Four Points na świecie, a jako obiekt rekomendowany w rankingach opinii gości plasuje się na bardzo wysokim drugim miejscu.

Reklama

W tym samym roku hotelAG otworzył również nadmorski, resortowy hotel Seaside Park położony w Kołobrzegu. Hotel pierwszych gości przyjął w sierpniu, posiada 210 pokoi, rozbudowaną strefę rekreacyjną z basenami, strefą saun, gabinetami Spa i centrum fitness oraz unikatową atrakcję jaką jest profesjonalna ścianka wspinaczkowa zlokalizowana w wysokim hotelowym Atrium. Hotel posiada ponadto przestrzeń konferencyjną o powierzchni 200 mkw oraz przestronną restaurację On-The-Wave. Już zdążył zdobyć uznanie gości otrzymując nagrodę Hotelarskiej Inwestycji Roku według czytelników Hotelarza.

Zespół hotelAG tworzą hotelarze z dużym doświadczeniem, jednakże każdy nowy projekt daje nam kolejną niezwykle cenną wiedzę – mówi Rafał Abramczyk, CEO grupy hotelAG – Otwarcie hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów wymagało od nas ścisłej współpracy z partnerem – Marriott International, co z jednej strony nakładało na nas konieczność dostosowania się do wymagań sieci, z drugiej jednak dawało duże wsparcie i hotelowy know-how. Bardzo się cieszymy z faktu otrzymania certyfikatu Marriott International, potwierdza on bowiem, że spełniamy wszystkie wymogi sieci w zakresie prowadzenia projektów budowlanych, a także zarządzania nimi. Przyznanie certyfikatu sieci to także dodatkowy poziom bezpieczeństwa inwestycji.  Jest to niezwykle ważne dla naszych inwestorów, którzy zaufali nam inwestując swój kapitał w projekty prowadzone przez naszą grupę – kończy Rafał Abramczyk.

Efektem satysfakcjonującej współpracy z grupą Marriott są kolejne projekty, nad którymi obie strony już pracują. Najbliższym planowanym jest hotel w Gdańsku, którego otwarcie zaplanowane jest na rok 2022.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.