#ExceloveWtorki – Poukładaj dane tak jak lubisz. Sortowanie niestandardowe

0
819

Tomasz Kałuża pokaże jak w łatwy sposób wycisnąć jeszcze więcej z palety opcji służących do analizy danych. W tym ćwiczeniu posługuje się zestawieniem otrzymanych rezerwacji, aby poznane umiejętności móc zastosować na podobnych zestawieniach w Waszym hotelu.

W ostatnich odcinkach poznaliśmy już wiele sposobów na obróbkę, analizę oraz przedstawianie danych. Warto jednak dołożyć wisienkę na torcie i nauczyć się sortowania niestandardowego, tj. wg utworzonej wcześniej do tego celu listy. Również w tym odcinku wykroczymy nieco poza dostępne domyślnie funkcje Excela.

Warto dodać że na stronie www.revenuedlahoteli.pl ruszyła możliwość zapisu na pełnowymiarowe szkolenia prowadzone w formie online. Po udaniu się do odpowiedniej zakładki można pozostawić swój adres mailowy i dzięki temu odebrać zniżkę do 20% na wybrane szkolenia:

Revenue Management w hotelarstwie:
https://www.revenuedlahoteli.pl/szkolenie-revenue

Excel w hotelarstwie:
https://www.revenuedlahoteli.pl/szkolenie-excel

O autorze:

Autorem tekstu jest Tomasz Kałuża prowadzący firmę Revenuedlahoteli.pl świadczącej usługi szkoleniowe oraz outsourcing Revenue Managmentu dla hoteli niezależnych, obecnie również dla kilku hoteli w Czechach, w Pradze. Doświadczony Revenue Manager, analityk danych oraz zaawansowany użytkownik Excela. Kocha Poniedziałki bo wie, że każdy tydzień w pracy Revenue Managera przynosi coś nowego.

Przez wiele lat zarządzał polityką cenową w jednej z większych, niezależnych grup hotelowych. Rozwijał i tworzył polityki cenowe dla wielu hoteli miejskich oraz tych z gatunku SPA & Wellness. Doskonale orientuje się w najpopularniejszych PMS, Channel Managerach i narzędziach big data.

Prywatnie tata Olka i biegacz. Za swojego mentora uważa Jacka Walkiewicza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.