ELFY SBE czyli Gala Charytatywna Stowarzyszenia Branży Eventowej

0
808
Fot.: Materiały prasowe SBE

Od 13 lat branża eventowa co roku organizuje charytatywną galę na rzecz potrzebujących dzieci.

Przy najbliższej edycji Zarząd oraz Członkowie Stowarzyszenia Branży Eventowej pochyli się nad Fundacją IRIJ na rzecz Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Jest to poniekąd kontynuacja współdziałań od stycznia 2022, gdy po raz pierwszy w trakcie Forum Branży Eventowej Stowarzyszenie Branży Eventowej razem z terapeutami Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii stworzyli Centrum Zdrowia Branżowego. Celem przedsięwzięcia była rozmowa z przedstawicielami przemysłu spotkań na temat narzędzi wspierających zdrowie psychiczne oraz umiejętność radzenia sobie w stresie i kryzysie. W trakcie wieczornej Gali ELFY SBE przedstawiciele branży eventowej zadeklarowali działania na rzecz wizerunku i promocji Centrum.

Tegoroczna edycja poświęcona jest Fundacji IRIJ na rzecz Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Temat zaburzeń emocjonalnych dzieci i młodzieży, którymi opiekuje się Fundacja jest teraz bardzo aktualny i potrzebny. Dzięki współpracy z Fundacją branża eventowa w listopadzie’22 mogła wziąć udział razem ze swoimi podopiecznymi w musicalu Pan Niezwykły. Tematycznie spektakl związany był z behawioralnymi uzależnienia od elektroniki.

Przed nami 13 edycja Elfów SBE. Stało się tradycją, że jest to wieczorna część Forum Branży Eventowej, które odbywa się w EXPO XXI. W tym roku przedstawiciele przemysłu spotkań i wydarzeń pochylą się nad potrzebami wyposażenia bądź terapii Oddziałów i Poradni Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Lista rzeczy dostępna jest na stronie internetowej organizatora http://sbe.org.pl/elfy-sbe-edycja-xii/. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele branży eventowej, jak dostawcy, organizatorzy, lokalizacje. Zaproszeni zostaną również klienci, przedstawiciele instytucji branżowych, czy osoby związane z administracją publiczną.

Wieczór tradycyjnie uświetnią wspaniali artyści: piosenkarze, tancerze, iluzjoniści, malarze, komicy oraz osoby publiczne.

Organizatorzy zapewniają wspaniałą zabawę, cudowną atmosferę oraz ucztę dla ucha, oka i kubków smakowych. Tymi ostatnimi zaopiekują się Bracia Butnik, którzy jak zwykle przygotują znakomite specjały.

By uczestniczyć w Gali należy dokonać bezpłatnej rejestracji do 15 stycznia 2023 roku https://app.evenea.pl/event/elfysbeirij/

Nowy Rok w branży przemysłu spotkań i wydarzeń zacznie się z pompą oraz misją wspierania tych, którzy stanowią o naszej przyszłości.

Portal Horeca Business Club tradycyjnie został partnerem medialnym tego niesamowitego wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.