Dostawco! Tylko do końca sierpnia można skorzystać z pakietów w atrakcyjnych cenach!

0
922

Przed nami jesienne edycje konferencji Hotel Meeting i Gastro Meeting. 14 października rusza Hotel Meeting. Na Gastro Meeting poczekamy do 5 listopada. Będzie można poznać najnowsze trendy, podzielić się doświadczeniami oraz wziąć udział w dyskusji. Zaplanowaliśmy również część warsztatową. Warto już dziś zgłosić swój udział, aby mieć możliwość zarezerwowania dobrego miejsca dla swojego stoiska i skorzystania z pakietów w atrakcyjnych cenach!

Poprzednie edycje konferencji zakończyły się spektakularnym sukcesem. Zarejestrowaliśmy ponad 400 uczestników, w sumie zaprezentowało się ponad 40 dostawców. Na Business Speed Dating przejechało ponad 60 kupców, co zaowocowało 1 400 spotkaniami.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć!!!

 

SPRAWDŹ PROGRAM KONFERENCJI I WARSZTATÓW JUŻ DZIŚ

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO! ŚLEDŹ WYDARZENIA NA FACEBOOKU!

Formuła tej edycji konferencji składa się z 4 elementów. Prelekcje wyróżnione w konkursie, 20 osobowe warsztaty dla hotelarzy, część wystawiennicza, w której dostawcy prezentują swoją ofertę. Kolejnym elementem towarzyszącym konferencji Hotel i Gastro Meeting są indywidualne spotkanie kupców z dostawcami produktów i usług.

 

Zachęcamy do zgłoszenia swojej firmy już dziś!!! Zapraszamy do kontaktu:
Tomasz Witecki
Business Development Manager
mob.: +48 600 833 660
mail: [email protected]

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.