B&B HOTELS rozwija sieć: nowe hotele w Kaliszu i Lesznie

0
346
Fot.: FB - B&B HOTELS Polska

Sieć B&B HOTELS ogłosiła dalszy rozwój swojej działalności w Polsce. Aktualnie sieć posiada 14 hoteli w kraju, ale wkrótce jej oferta noclegowa poszerzy się o nowe lokalizacje.

Obecnie hotele B&B można znaleźć w 14 polskich miastach: Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Nowym Targu, Rzeszowie, Lublinie, Poznaniu, Kielcach, Piotrkowie Trybunalskim, Bytomiu i Tomaszowie Lubelskim. Sieć przygotowuje się do otwarcia kolejnych obiektów w ścisłym centrum Kalisza oraz Leszna. Nowe hotele powiększą ofertę sieci w Polsce o blisko 200 pokoi, co oznacza, że łączna liczba pokoi przekroczy 1700.

Nowe projekty zostały zaprojektowane przez biuro architektoniczne HOH Architekci z Poznania. Oba hotele powstaną w wyniku konwersji budynków biurowych na hotele. Ta strategia wpisuje się w nowy plan ekspansji B&B HOTELS na polskim rynku, który został ogłoszony w pierwszej połowie 2023 roku. Plan zakłada rozwój sieci poprzez długoterminowe umowy najmu nieruchomości.

„Kalisz i Leszno są kontynuacją przyjętego przez nas modelu ekspansji, opartego na przejęciach, konwersjach oraz nowych inwestycjach z deweloperami. Przygotowywane obiekty to przykład naszej współpracy z inwestorami-właścicielami budynków biurowych, w ramach której dostosowują oni swoje nieruchomości do potrzeb naszej sieci, by następnie nam je udostępnić w długoterminowy najem. Dla nas, jako B&B HOTELS, to najlepszy sposób na osiągnięcie założonych celów rynkowych i szybki wzrost w Polsce. O szczegółach obu tych lokalizacji poinformujemy już wkrótce” – mówi Jakub Bilik, Prezes Zarządu i Dyrektor Zarządzający B&B HOTELS Polska.

B&B HOTELS w Kaliszu i Lesznie stanowią kolejny krok w umacnianiu pozycji sieci na polskim rynku hotelarskim. Międzynarodowy operator hotelowy pracuje nad kolejnymi otwarciami i poszukuje dalszych możliwości rozbudowy swojego hotelowego portfolio, koncentrując się na największych aglomeracjach oraz dużych i średnich miastach.

„Poszukujemy nieruchomości do wynajęcia w strategicznych lokalizacjach miejskich, generujących popyt na usługi noclegowe. Chcemy tworzyć unikalne doświadczenia dla naszych gości, którymi są osoby podróżujące zarówno służbowo, jak i w celach turystycznych, dlatego poszukujemy miejsc atrakcyjnych i łatwo dostępnych” – dodaje Jakub Bilik.

Fot.: Materiały prasowe B&B Hotels Polska
Fot.: Materiały prasowe B&B Hotels Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.