Zmiany w Zarządzie Polskiego Holdingu Hotelowego

0
1506

Ministerstwo Aktywów Państwowych ogłosiło postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Członka Zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego (PHH). Kto zostanie nowym Członkiem Zarządu?

20 października br. na stronach Ministerstwa Aktywów Państwowych pojawiło się ogłoszenie Spółki Polski Holding Hotelowy Sp. z o.o. o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko w Zarządzie Spółki. PHH jest podmiotem podległym ministrowi Jackowi Sasinowi.

Od początku funkcjonowania spółki Polski Holding Hotelowy jest ona zarządzana jednoosobowo przez Gheorgha Mariana Cristescu. W wielu naszych artykułach niejednokrotnie pytaliśmy o powody utrzymywania jednoosobowego Zarządu tej spółki, szczególnie w czasie prowadzenia konsolidacji. Na to pytanie nigdy nie otrzymaliśmy odpowiedzi z biura prasowego PHH.

Reklama

Ogłoszenie o postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko członka zarządu PHH może oznaczać początek większych zmian w spółce. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że jednym z najpoważniejszych kandydatów na to stanowisko jest polityk związany obozem rządzącym. Także nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że ma on pełnić funkcję v-ce prezesa zarządu. Czy tak będzie faktycznie, spółka powinna o tym poinformować w ciągu najbliższych dni.

Termin na składanie zgłoszeń minął 28 października o godz. 15:00. Następnie rada nadzorcza spółki wybrała kandydatów na spotkania. Teraz czekamy na oficjalne ogłoszenie kto zostanie nowym członkiem zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego i czy będzie on jednocześnie pełnił funkcję v-ce prezesa.

Ogłoszenie Ws Wszczęcia Postępowania Na Członka Zarządu PHH

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.