Warsztat drugi – Gastro Meeting 2019 – „Asertywność menedżera – jak sobie radzić z trudnymi zachowaniami pracowników”

0
952
Jeśli chcesz stać się asertywny, aby łatwiej nawiązywać relacje ze swoimi pracownikami i wzmocnić swoją pozycję i pewność siebie na stanowisku menadżera, weź udział w warsztacie drugim, który odbędzie się 20 maja podczas konferencji Gastro Meeting w Airport Hotel Okęcie. Ułóż swój program konferencji jak puzzle i wybierz części konferencji lub warsztaty, których temat najbardziej Cię interesuje.

Drugi warsztat, od 11:00 do 12:30 poprowadzi Rafał Pasenik, właściciel H&R system. Od 25 lat związany z branżą HoReCa, którą zna od podszewki. Pomaga osiągać sukces w sprzedaży oraz budować stałe i zmotywowane do pracy zespoły. Absolwent Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie. Jego szkolenia dedykowane są nie tylko dla doświadczonych w branży gastronomicznej, ale również tym co zaczynają gastronomiczną podróż.

– Tam gdzie ważne jest budowanie relacji Goście – Obsługa oraz Lider-Zespół jestem do dyspozycji! – mówi Rafał Pasenik.

Tematem drugiego warsztatu jest „Asertywność menedżera – jak sobie radzić z trudnymi zachowaniami pracowników.” Prowadzący opowie w jaki sposób asertywnie określać szefowskie granice oraz pokaże jak podczas jednominutowej rozmowy zmotywować pracownika do zmiany jego zachowania. Wskaże pułapki, których należy uniknąć podczas rozmowy, aby przyniosła ona zamierzony efekty.

Aby wziąć udział w warsztatach, trzeba kupić bilet wstępu na konferencję, następnie bilet wstępu na wybrany przez siebie warsztat. Każda część kosztuje 50 zł i jest ograniczona liczbą 20 miejsc.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą wystąpień tegorocznych prelegentów i prowadzących na oficjalnej stronie internetowej konferencji Gastro Meeting 2019.

Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, zatem zachęcamy do błyskawicznej rezerwacji za pomocą platformy Evenea.Gastro Meeting to cykliczna konferencja, podczas której eksperci i praktycy branży gastronomicznej mają okazję, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz dyskutować na ważne, zawodowe tematy. To również doskonała okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych w ramach Business Speed Dating – ekspresowych spotkań restauratorów i dostawców produktów/usług dla branży HoReCa.

Jako organizator konferencji, zapewniamy uczestnikom dogodne warunki, by spotkania te były jak najbardziej efektywne i owocowały licznymi sukcesami zawodowymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.