Warszawa zaprasza na 61. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

0
330

Każde śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to wyjątkowe spotkanie, które łączy networking – zawiązanie nowych efektywnych znajomości biznesowych – z możliwością poznania inspirujących kobiet, które z sukcesem prowadzą swoje firmy. Gościem Specjalnym będzie Zuzanna Putka-Twardowska – Dyrektor Marketingu i Członek Zarządu Piekarni Cukierni Putka.

Zuzanna Putka-Twardowska pracuje w rodzinnej piekarni od 2010 roku. Odpowiada za wszystkie działania marketingowe firmy, w tym za wprowadzanie na rynek nowych produktów oraz funkcjonowanie piekarni firmowych.

Jest pomysłodawczynią, założycielką i członkiem Kapituły Funduszu „Rozwiń Skrzydła” im. Janiny i Jana Putka, działającego pod patronatem Fundacji im. Stefana Batorego. Fundusz zapewnia stypendia finansowe młodym i zdolnym osobom, umożliwiając im kontynuowanie edukacji na wyższych uczelniach.

Reklama

Ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Zarządzania oraz w Wyższej Szkole Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Centrum Dietetycznym SetPoint, gdzie w ramach Akademii SetPoint, odpowiadała za organizację wydarzeń promujących zdrowy styl życia. Pracowała także w Samsung Electronics Polska oraz w agencji New Look Advertising.

Poranne spotkanie odbędzie się 6 czerwca o godz. 9:45 w Brain Embassy na ul. Konstruktorskiej 11 – pierwszym w Polsce kobiecym co-creatingu stworzonym wspólnie z Brain Embassy. Warto wpaść i zobaczyć tą niezwykle nowoczesną przestrzeń i poznać moc możliwości, jakie daje praca w takim miejscu.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!