Testy antygenowe na lotnisku w Gdańsku

0
372
W Porcie Lotniczym Gdańsk można wykonać szybkie testy wymagane podczas podróży do Holandii, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Danii.

Uwaga: Punkt wymazowy kończy pobieranie próbek 5 minut przed godziną zamknięcia.

Podróżujący nie muszą dokonywać wcześniejszej rejestracji na testy wykonywane na lotnisku. Pasażerowie zgłaszają się bezpośrednio do punktu wymazowego. Należy się zgłosić z wyprzedzeniem, ponieważ obowiązuje system kolejkowy.

Grupy zorganizowane proszone są o kontakt – [email protected].

Reklama

Koszt badania na obecność koronawirusa wraz z wynikiem w języku angielskim to: 160 złotych od poniedziałku do piątku, 200 złotych w soboty i niedziele. Preferowana forma płatności kartą. Możliwa jest również zapłata gotówką. Paragon z nazwą usługi „test covid” wystawiany jest bezpośrednio po badaniu, natomiast czas oczekiwania na fakturę to 7 dni roboczych. Chęć otrzymania faktury prosimy zgłaszać przed badaniem. Prosimy o dostarczenie wizytówki lub wydruku z danymi do faktury.

Punkt pobrań w Porcie Lotniczym Gdańsk 

Wymazy są pobierane i wydawane wyniki w ambulatorium, które mieści się w terminalu pasażerskim T2, koło punktu odprawy bagażowej Check-in nr 1. Pasażerowie powinni otrzymać wyniki testów już po 10 minutach od ich wykonania.

Pacjenci stawiający się na badanie powinni być przygotowani do testu, 2 godziny przed badaniem należy powstrzymać się od jedzenia, a bezpośrednio przed wymazem nie należy myć zębów ani wydmuchiwać nosa.

Osoby, które chcą wykonać testy antygenowe w innych godzinach niż wskazane wyżej, mogą to zrobić od poniedziałku do piątku od godz. 7.00 do 17.00 w klinice HMS w Gdyni, ul. Pułaskiego 6, a wymazy PCR od godz. 7:00 do 14:00.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!