Szybki start, optymalne rezultaty i oszczędności

0
111

Firma RATIONAL lider w branży urządzeń konwekcyjno-parowych opracował dwa ekskluzywne pakiety startowe w atrakcyjnej cenie. Zawierają one najważniejsze akcesoria do grillowania i smażenia oraz stosowania przy wypiekach i przekąskach. W dniach 16.09 – 13.12.2019 przy zakupie urządzeń SelfCookingCenter® 61 lub 101 zestawy Do grillowania i smażenia lub Do wypieków i przekąsek 30% taniej.

Pakiety startowe zostały opracowane z myślą o zapewnieniu naszym klientom natychmiastowego dostępu do akcesoriów potrzebnych przy korzystaniu z urządzeń do przyrządzania popularnych potraw – tak Götz Sauer, zastępca kierownika regionalnego w RATIONAL, wyjaśnia wybór właśnie tych pakietów.

Zestaw do grillowania i smażenia zawiera ruszt do grillowania w kratkę i paski, tacę do grillowania i smażenia, CombiFry oraz ruszt ze stali nierdzewnej. Pakiet do wypieków i przekąsek zawiera trzy nieperforowane blachy do pieczenia, Multibaker oraz pojemnik emaliowany „w marmurek”. Oryginalne akcesoria są perfekcyjnie dostosowane do urządzeń RATIONAL i zapewniają optymalne rezultaty gotowania i pieczenia.

Reklama

Tak samo jak urządzenia konwekcyjno-parowe, akcesoria odznaczają się najwyższą jakością, aby jak najlepiej wspierać naszych klientów w pracy – podsumowuje Götz Sauer.

Dodatkowo firma RATIONAL zauważyła, że wielu klientów przy zakupie pierwszego urządzenia oszczędza na akcesoriach i dlatego nie jest w stanie korzystać z jego pełnego potencjału. Dzięki oryginalnym pakietom startowym nie będzie to już stanowić żadnego problemu. Wręcz przeciwnie: optymalne rezultaty są zaprogramowane. Oczywiście również klienci korzystający z SelfCookingCenter od dłuższego czasu również będą mogli skorzystać z zalet tych dwóch pakietów startowych w specjalnej cenie. Są one dostępne od 16 września aż do 13 grudnia u wybranych Dystrybutorów RATIONAL.

Grupa RATIONAL to światowy lider rynku i technologii w zakresie urządzeń do termicznego przyrządzania potraw w kuchniach profesjonalnych. Założone w 1973 r. przedsiębiorstwo zatrudnia około 1900 pracowników, w tym ponad 1100 w Niemczech. Od wprowadzenia na giełdę w 2000 r. firma RATIONAL jest notowana na niemieckiej giełdzie w segmencie Prime Standard, a obecnie również w indeksie małych i średnich firm SDAX.

 

Nadrzędnym celem działalności firmy jest nieprzerwanie zapewniać swoim klientom najwyższe możliwe korzyści. Firma RATIONAL czuje się zobowiązana do przestrzegania zasad zrównoważonego rozwoju, co znajduje potwierdzenie w regulacjach dotyczących ochrony środowiska, kierownictwa oraz odpowiedzialności społecznej. Wysoki poziom działalności spółki RATIONAL potwierdzają zdobywane co roku liczne międzynarodowe nagrody i wyróżnienia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.