RATIONAL świętuje 15 lat w Polsce

0
249

W 2020 roku RATIONAL Sp. z o.o. świętuje jubileusz 15-lecia rozpoczęcia swojej działalności w Polsce. Założona 7 lipca 2005 roku Spółka RATIONAL systematycznie buduje swoją pozycję w Polsce jako lider branży oferujący najlepsze w swojej klasie piece konwekcyjno-parowe oraz urządzenie multifunkcyjne VarioCookingCenter®.

Ostatnie 15 lat w polskiej gastronomii to niezwykle ważny czas, pełen zmian oraz nowych trendów. Jesteśmy dumni jako RATIONAL, że mogliśmy każdego dnia wspierać wysiłki polskiego świata gastronomii naszymi rozwiązaniami technologicznymi – powiedział Maciej Wroński, który od 2009 roku jest Dyrektorem Zarządzającym RATIONAL Sp. z o.o.

Zarówno teraz, jak i 15 lat temu, naszą mocną stroną jest nasz zespół, jego zaangażowanie w pracę, ale także podejście, gdzie klient jest zawsze w centrum uwagi. Wsłuchując się w jego opinie, analizujemy je i staramy się dopasować do jego potrzeb. Wspierają nas w tym najlepsze produkty, które odpowiadają za 100% wszystkich procesów obróbki termicznej w profesjonalnych kuchniach.

Reklama

Bieżący kontakt szefów kuchni RATIONAL z klientami, bezpośrednie wizyty w profesjonalnych kuchniach, bezpłatne pokazy kulinarne, opieka serwisowa, Akademia RATIONAL czy ChefLine to tylko niektóre elementy całego procesu wsparcia klienta. Warto nadmienić, ze niewiele firm może poszczycić się tak lojalną i zadowoloną grupą klientów. Jesteśmy dumni z faktu, ze w ciągu minionych 15 lat RATIONAL uplasował na polskim rynku ponad 15 tys. piecy konwekcyjno-parowych, a także zaproponował optymalizację profesjonalnych kuchni poprzez urządzenie multifunkcyjne VarioCookingCenter®. Firma RATIONAL Sp. z o.o. to obecnie 21 osób podejmujących codzienne wyzwania na rynku gastronomicznym oferując największe korzyści swoim klientom.

Chciałem bardzo serdecznie podziękować naszym Partnerom Biznesowym, którzy na codzień wspierają naszą działalność. Dzięki Wam możemy się rozwijać o dostarczać najlepszą jakość na polskim rynku – podkreślił Maciej Wroński.

Do naszej Redakcji również zawitały Misie RATIONAL. Bardzo dziękujemy i życzymy sukcesów!!!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.