Radisson Hotel Group – spotkanie na szczycie

0
259
W tegorocznym spotkaniu All Eyes on Poland 2.0 wzięło udział ponad 80 przedstawicieli firm z sektora nieruchomości, inwestorów oraz pozostałych partnerów biznesowych Radisson Hotel Group w Polsce. Przy okazji spotkania grupa podsumowuje mijający rok i przedstawia strategię na najbliższe lata.

Wyniki działalności biznesowej grupy na przestrzeni ostatniego roku oraz plany rozwoju na kolejny okres przedstawili Elie Younes, wiceprezes wykonawczy ds. rozwoju, Valerie Schuermans, wiceprezeska ds. rozwoju oraz Olof Karlsson, dyrektor regionalny w Polsce i Europie Centralnej i Płd.-Wsch.

– Polska to najszybciej rozwijający się rynek w tej części Europy. Od lat intensywnie rozwijamy tu marki Radisson Hotel Group, oferując inwestorom szeroki wachlarz możliwości współpracy i gwarantując wysoki zysk z inwestycji. All Eyes On Poland 2.0 to dla nas świetna okazja, aby spotkać się osobiście z naszymi partnerami biznesowymi i przedstawić im sukcesy, jakie wspólnie udaje nam się osiągać w Polsce – podkreśla Elie Younes, wiceprezes wykonawczy ds. rozwoju w Radisson Hotel Group.

Reklama

Obecność grupy w Polsce przekłada się na 19 hoteli z 4,5 tys. pokojami w użyciu lub w fazie budowy. Radisson jest także największym międzynarodowym operatorem hotelowym w polskich ośrodkach wypoczynkowych. W Polsce, jako jedynym kraju w Europie, jest obecne wszystkie pięć marek Radisson Hotel Group. Znajdują się tu m.in. obiekty Radisson Blu; zostały także wprowadzone trzy nowe marki na polskim rynku: marka lifestyle’owa Radisson Red, Radisson i Radisson Collection.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.