Pre-opening streetfoodowej hali już niedługo w Trójmieście

0
345
Zanim nastąpi wyczekiwane otwarcie food hallu na pomorzu, Stacja Food Hall przygotowała dla gości trzydniowy pre-opening, podczas którego odbędzie się tasting.

Już niedługo w gdańskim Wrzeszczu zostanie otwarta największa hala restauracyjna w Trójmieście. Przestrzeń gastronomiczna zajmie drugie piętro galerii handlowej Metropolia i jeszcze przed rozpoczęciem wakacji goście będą mogli wybierać spośród 30 różnorodnych lokali oferujących streetową kuchnię.

Próba generalna Stacji jest obowiązkowym wydarzeniem w kalendarzu każdego miłośnika streetowych smaków oraz najlepszej muzyki. Podczas pre-openingu będzie można skosztować kuchni od przedstawicieli światowego streetfoodu z Trójmiasta. Będzie to również świetna okazja, aby zobaczyć świeżo wykończoną strefę restauracyjną, która jest w stanie pomieścić aż 600 osób.

Reklama

Stacja Food Hall będzie miejscem wspólnych spotkań w niezobowiązującej atmosferze przy niesamowitym jedzeniu i dobrej muzyce. Z 30 restauracji i barów będzie można kosztować prawdziwych streetowych przysmaków z całego świata takich jak azjatyckie noodle, amerykańskie sandwiche, autorskie makarony, gruzińskie specjalności, hiszpańskie tapasy, a nawet kaszubskie śledzie.

Każde wydarzenie z cyklu pre-openingu odbędzie się w Gdańsk Wrzeszcz przy ul. Kilińskego 4 i będzie ograniczone ilością miejsc, dlatego chętni muszą spieszyć się z wysłaniem swoje zgłoszenia. Formularze zgłoszeniowe dostępne będą m. in. na fanpage’u Stacji Food Hall.

https://www.instagram.com/p/BwoOue7nhKX/

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.