Powstanie druga Energylandia?

1
1775

Właściciel Energylandii podpisał list intencyjny dotyczący budowy kolejnego wielkiego parku rozrywki. Inwestycja ma powstać w Wałbrzychu.

Fima Eco Carbo Julia, która eksploatuje hałdę w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień, przedstawiła inwestorowi propozycję realizacji nowej inwestycji na jej terenie. Jak widać pomysł się spodobał i strony podpisały list intencyjny w tej sprawie.

Nowa inwestycja zakłada stworzenie pięciu stref tematycznych nawiązujących do różnych regionów świata. Ma być strefa Włoska, Egipska czy też związana z klimatem lat dwudziestych panujących w Nowym Jorku. W ramach projektu mówi się również o stworzeniu term, kreatywnego centrum nauki czy podniebnego parku rozrywki.

Reklama

W podpisanym liście intencyjnym nie ma informacji o ewentualnej dacie rozpoczęcia i zakończenia inwestycji. Energy Resort ma oferować nie tylko rozrywkę, ale w planach jest budowa całej bazy noclegowej, gastronomicznej i handlowej. Czy inwestycja odniesie sukces? Wystarczy dodać, ze Energylandia jest dziś największym beneficjentem bonu turystycznego, a to wskazuje jak duże zainteresowanie jest tego typu usługami.

Reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!