Pełen wrażeń wyjazd integracyjny z Driving Experience

0
263
Po codziennych wyzwaniach jakie stawia życie biznesowe i rodzinne, wiele osób potrzebuje choć na chwilę oderwać się od codzienności i zaczerpnąć trochę nowych wrażeń, nawet tych ekstremalnych i szalonych ale zarazem w bezpiecznych warunkach. Doskonałym sposobem aby doświadczyć nowych przeżyć, poznać bliżej swoich pracowników oraz zintegrować zespół pracowniczy jest zorganizowanie imprezy biznesowej.

Na rynku od około dwudziestu lat działa firma eventowa Driving Experience (dział firmy SJS S.A.), która specjalizuje się w organizacji imprez motoryzacyjnych. W swojej ofercie daje możliwość na zorganizowanie wielu rodzajów wydarzeń w zakresie jazdy bardzo szybkimi samochodami, dzięki własnej, rozbudowanej flocie samochodów sportowych takich jak np. Mercedes-AMG, Porsche, Lamborghini, Ferrari i innych.

Reklama

Planując wyjazd integracyjny coraz więcej firm decyduje się na urozmaicenie tego wydarzenia. Organizatorzy nie poprzestają tylko na wyjeździe do ekskluzywnych hoteli, kolacji i zabawie. Coraz bardziej popularne staje się zawieranie w harmonogramie elementów sportowych takich jak paintball, spływ kajakowy itp.

Driving Experience oferuje jednakże coś unikalnego, idealnego dla miłośników adrenaliny, szybkiej jazdy oraz luksusowych samochodów. Pracownicy, partnerzy biznesowi, kluczowi klienci mogą sprawdzić się na torze wyścigowym za kierownicą sportowych aut pod okiem profesjonalnych instruktorów w całej Polsce. Nie trzeba się obawiać o swoje umiejętności kierowania pojazdem, ponieważ nad uczestnikami czuwa ekspercki zespół, który połączy ekstremalne doświadczenia z nauką odpowiedzialnej jazdy i świadomego korzystania z mocy auta. Każdy taki event motoryzacyjny dostosowany jest pod predyspozycje uczestników.

W ofercie można znaleźć również przejazd Lead and follow po najszybszym odcinku toru, tuż za wykwalifikowanymi instruktorami. Dla fanów najmocniejszych wrażeń istnieje atrakcja Co Drive, czyli ekstremalny przejazd na fotelu „Pilota”, podczas gdy autem kieruje doświadczony instruktor. Dla szukających mniejszych przeżyć, ale równie pozytywnych emocji możliwy jest przejazd luksusowymi lub zabytkowymi samochodami po drogach publicznych. Jeśli to jeszcze mało, firma zorganizuje ekstremalne loty śmigłowcem, wyprawy off road, zawody gokartowe oraz pokazy najnowszych modeli samochodów.

Firma organizuje również usługi z zakresu szkoleń takie jak AMG Driving Academy i Szkoła Jazdy Subaru gdzie można doskonalić swoje umiejętności prowadzenia samochodu oraz przyzwyczaić się do dużych prędkości.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!