Nowe połączenia Ryanair

0
333
Firma Ryanair zaprezentowała nowy kalendarz swoich lotów. Od początku kwietnia, będziemy świadkami wdrażania wielu nowych tras. Dokąd i skąd dodatkowo polecimy?

Firma Ryanair zaprezentowała nowy kalendarz lotów. Wdrażanie nowych połączeń zostanie rozpoczęte na początku kwietnia i z każdym miesiącem będziemy mogli cieszyć się z nowych, dodatkowych lotów. Dokąd i skąd polecimy?

W lipcu z Poznania zostaną uruchomione połączenia do greckiej Kawalii. Zdaniem obserwatorów jest to najciekawsze połączenie, ale nie jedyne bo sieć uruchomi z tego lotniska około 20 tras. Innymi połączeniami którymi będą mogli cieszyć się pasażerowie to loty do irlandzkiego Cork, oraz do szwedzkiego Sztokholmu.

Cieszymy się bardzo, iż od sezonu zima 2019/2020 w naszej bazie w Poznaniu znajdą się 2 samoloty. Dzięki temu zaoferujemy w Poznaniu 17 tras (w tym 6 nowych) i obsłużymy 800.000 pasażerów rocznie nadal przyczyniając się do rozwoju ruchu lotniczego, turystyki oraz miejsc pracy” – powiedział Tur-info Michael O Leary – Prezes Zarządu Ryanair.

Z kolei w Modlinie, będziemy świadkami wielkiego powrotu lotów do francuskiej Marsylii. Połączenie to było dostępne wiele lat temu, jednak z różnych powodów zostało wstrzymane. D Francji będziemy mogli latać w środę i niedzielę. Dodatkowo z tego lotniska dodane zostaną połączenia do Kijowa, lwowa oraz Ammanu. Te loty zostaną uruchomione dopiero na jesieni.

https://www.instagram.com/p/BvhJfDGjSPR/

Od 1 kwietnia, z Gdańska będziemy mogli polecieć do Barcelony. Połączenie będzie realizowane w poniedziałki i piątki. Jest to zapełnienie luki, która powstała po tym jak połączenie porzuciła sieć Wizzair. Pasażerów jednak może zniechęcić fakt, że lot będzie się odbywał do mniejszego lotniska w Katalonii, czyli Barcelona-Reus a nie głównego El Prat.

W nowe połączenia również wzbogaci się Kraków. Od 2 kwietnia, możemy latać stamtąd do francuskiego Bordeaux i niemieckiego Hamburga. Będziemy również świadkami wielkich powrotów połączeń, gdyż do lotniska w Bydgoszczy wróci połączenie z Glasgow.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.