Nowe połączenia Ryanair

0
356
Firma Ryanair zaprezentowała nowy kalendarz swoich lotów. Od początku kwietnia, będziemy świadkami wdrażania wielu nowych tras. Dokąd i skąd dodatkowo polecimy?

Firma Ryanair zaprezentowała nowy kalendarz lotów. Wdrażanie nowych połączeń zostanie rozpoczęte na początku kwietnia i z każdym miesiącem będziemy mogli cieszyć się z nowych, dodatkowych lotów. Dokąd i skąd polecimy?

W lipcu z Poznania zostaną uruchomione połączenia do greckiej Kawalii. Zdaniem obserwatorów jest to najciekawsze połączenie, ale nie jedyne bo sieć uruchomi z tego lotniska około 20 tras. Innymi połączeniami którymi będą mogli cieszyć się pasażerowie to loty do irlandzkiego Cork, oraz do szwedzkiego Sztokholmu.

Reklama

Cieszymy się bardzo, iż od sezonu zima 2019/2020 w naszej bazie w Poznaniu znajdą się 2 samoloty. Dzięki temu zaoferujemy w Poznaniu 17 tras (w tym 6 nowych) i obsłużymy 800.000 pasażerów rocznie nadal przyczyniając się do rozwoju ruchu lotniczego, turystyki oraz miejsc pracy” – powiedział Tur-info Michael O Leary – Prezes Zarządu Ryanair.

Z kolei w Modlinie, będziemy świadkami wielkiego powrotu lotów do francuskiej Marsylii. Połączenie to było dostępne wiele lat temu, jednak z różnych powodów zostało wstrzymane. D Francji będziemy mogli latać w środę i niedzielę. Dodatkowo z tego lotniska dodane zostaną połączenia do Kijowa, lwowa oraz Ammanu. Te loty zostaną uruchomione dopiero na jesieni.

https://www.instagram.com/p/BvhJfDGjSPR/

Od 1 kwietnia, z Gdańska będziemy mogli polecieć do Barcelony. Połączenie będzie realizowane w poniedziałki i piątki. Jest to zapełnienie luki, która powstała po tym jak połączenie porzuciła sieć Wizzair. Pasażerów jednak może zniechęcić fakt, że lot będzie się odbywał do mniejszego lotniska w Katalonii, czyli Barcelona-Reus a nie głównego El Prat.

W nowe połączenia również wzbogaci się Kraków. Od 2 kwietnia, możemy latać stamtąd do francuskiego Bordeaux i niemieckiego Hamburga. Będziemy również świadkami wielkich powrotów połączeń, gdyż do lotniska w Bydgoszczy wróci połączenie z Glasgow.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!