Najważniejsze wydarzenia branżowe w październiku

0
527

Jesień zawsze obfituje w wiele wydarzeń branżowych zarówno dla hotelarzy jak i branży gastronomicznej. Wybraliśmy dwa, które naszym zdaniem są najważniejszymi wydarzeniami odbywającymi się w październiku.

Hotel Marketing Conference jest to największe i najistotniejsze wydarzenie dla hotelarzy w październiku. Program wypełniony jest wieloma prezentacjami i panelami dyskusyjnymi na temat wszystkich aspektów związanych z marketingiem obiektów noclegowych. Organizatorem wydarzenia, które odbywa się w dniach 7-8 października w Cukrowni Żnin jest Profitroom.

Jak możemy przeczytać na stronie organizatora na wydarzeniu przygotowano wiele atrakcji: „Prelekcje pełne merytoryki i case studies, prowadzone przez specjalistów bardzo dobrze znających branżę. To 2 dni pełne wiedzy wspierającej w generowaniu większej liczby rezerwacji oraz dostarczające im niezapomnianych wrażeń w gronie koleżanek i kolegów z branży.”

Reklama

Więcej informacji oraz program wydarzenia znajdziecie na www.hotel-marketing.pl. Relację z konferencji przygotujemy wkrótce.

Kongres Szefów Kuchni to z kolei wydarzenie skierowane do branży gastronomicznej, ze szczególnym naciskiem na szefów kuchni. Impreza za każdym razem gromadzi tysiące uczestników. Podczas spotkania na scenie odbywają się prelekcje i debaty, ale jednocześnie w części wystawienniczej można poznać oferty dostawców produktów i usług do gastronomii. Impreza odbędzie się 12 października w Expo XXI w Warszawie.

Podczas kongresu będziemy mieli okazję prowadzić debatę Horeca Business Club w temacie rynku pracy. Rozmowę będzie prowadził Rafał Krzycki, wydawca naszego portalu, a jego gośćmi będą m.in. restauratorzy, szkoleniowcy i rekruterzy: Joanna Przybysz – restauracja Alebosco, Rafał Pasenik – H&R System, Maciej Rogowski – Berio Consulting oraz Paweł Piotrowski – Kuchnia Marche / Yammy.

Więcej informacji oraz program wydarzenia znajdziecie na www.kongresszefowkuchni.pl. Relacja oczywiście będzie dostępna na naszym portalu.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!