Meet & Fit z lokalem w Żyrardowie

0
638

Po sierpniowym otwarciu lokalu w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach zgodnie z planem otwarty został lokal w Żyrardowie.Lokal ma powierzchnię 65 m2 i 20 miejsc siedzących w samym lokalu oraz 16 miejsc na ogródku letnim. Zlokalizowany jest przy w bezpośrednim sąsiedztwie lokalu TelePizza prowadzonym przez tego samego Franczyzobiorcę.

Kolejne lokalizacje, w których pojawi się Meet & Fit to Kielce, Mielec oraz Katowice. W części z tych miast udało się już pozyskać topowe lokalizacje, a w kilku z nich jeszcze poszukiwane są lokale.

W najbliższym czasie właściciele planują kolejne otwarcia. Niezależnie w kilku miastach prowadzone są poszukiwania nowych lokali przez kolejnych Franczyzobiorców.

Reklama

W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskich, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone.

Poszukiwani są partnerzy do współpracy w miastach od 20 tysięcy mieszkańców oraz w średnich i dużych miejscowościach zarówno w galeriach handlowych jak i w lokalach miejskich o średniej powierzchni. Przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem bistro Meet & Fit – Slow Food muszą liczyć się z inwestycją około 60-100 tys. zł netto w zależności od stanu technicznego lokalu. W tej kwocie ujęty jest już sprzęt, który można wziąć np. w leasing lub zakupić poprzez kredyt wtedy inwestycyjne nakłady gotówkowe znacznie się zmniejszą.

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!