Mączyński, Straus, Pasenik i Krzycki pilnie szukają pracy! Gasińska dołącza do ekipy!

0
1672

Licytacja trwa! Są już pierwsi zainteresowani zatrudnieniem Marcina Mączyńskiego, Macieja Strausa, Rafała Pasenika, oraz Rafała Krzyckiego. Dziś do teamu dołączyła Anna Gasińska! Jedna licytacja na rzecz WOŚP, a do pracy stawia się już piątka!

Anna Gasińska

Postanowiliśmy rzeczywiście grać jeden dzień dłużej i wczoraj ruszyliśmy z aukcją na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeśli rozbijesz bank to na jeden dzień Marcin Mączyński, Maciej Straus, Rafał Pasenik, Rafał Krzycki i Anna Gasińska zostaną pracownikami hotelu, restauracji lub dostawcy produktów dla branży HoReCa. Przyjadą w uzgodnionym terminie i podejmą się nawet najtrudniejszych zadań. Będą do dyspozycji 8 godzin. Zespół można zaangażować w jednym z działów:

  • housekeeping
  • recepcja
  • restauracja
  • kuchnia
  • obsługa eventów

Dostawca natomiast może zaangażować  np. w proces produkcji swoich produktów.

Reklama

Termin wykonania usługi ustalony zostanie ze zwycięzcą, jednak czas jej realizacji jest ograniczony do 30 września 2020 roku. Usługa może być wykonana tylko na terenie Polski. Wylicytowana czwórka na własny koszt dojedzie w dowolny zakątek Polski. Aktualna cena przekroczyła 1500 zł. Czekamy na więcej! Licytacja potrwa do 23 stycznia!

Z dnia pracy w zwycięskim obiekcie lub firmie powstanie obszerna relacja w mediach społecznościowych oraz na portalu Horeca Business Club. Zatem oprócz dodatkowych rąk do pracy zyskujecie świetną okazję by móc się wypromować, wymienić wiedzą i doświadczeniem z ludźmi z branży.

NIE CZEKAJ! LICYTUJ OD 13 DO 23 STYCZNIA 2020!!!

LINK DO LICYTACJI!!!

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.