Livity docenione przez polskich detalistów i restauratorów

0
515
W tegorocznym ogólnopolskim badaniu Perły Rynku, w którym detaliści wskazali najbardziej udane nowości 2018, wśród produktów, które zdobyły złoto były produkty maki Livity – bezglutenowe Szybkie Dania w kategorii innowacja spożywcza oraz bezglutenowe Muffiny w kategorii żywność dla dzieci. Potwierdzeniem zaufania dla produktów Livity jest rosnące zainteresowanie produktami w branży HoReCa.

Restauratorzy oraz szefowie kuchni doceniają wysoką jakość, niezmienny smak, jak również prostotę przygotowania produktów marki Livity. Każdy jest w stanie przygotować bezglutenowe i pełnowartościowe dania oraz wypieki z mieszanek Livity.

Portfolio marki to szeroka oferta pełnowartościowych mieszanek do wypieków słodkich – Muffiny, Brownie, Gofrów (mieszanka nie zawiera cukru, zatem gofry można przygotować na słodko i słono). Ponadto w ofercie znajdziemy mieszanki do wypieku chleba, pizzy oraz szybkie dania – aromatyczne, mieszanki skomponowane na bazie kasz i ziaren, w smakach Afryki, Orientu, Tajlandii, Peru, Indii, które stanowią pełne dania lub bazę własnej kompozycji z dodatkiem mięsa, ryb lub świeżych warzyw.

Wszystkie produkty dostępne są w pojemnościach cateringowych. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.livity.pl oraz witrynie producenta www.decare.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.