Kolejny lokal Mr Hamburger

0
336

W Dąbrowie Górniczej został uruchomiony lokal Mr Hamburger. Restauracja otworzyła się w miejscu gdzie kiedyś mieścił się McDonald’s.

W ubiegłym tygodniu nastąpiło oficjalne otwarcie nowego lokalu restauracji Mr Hamburger. Jest to już drugi lokal tej marki w Dąbrowie Górniczej. Sieć to polska firma, która działa od 1990 roku w Chorzowie. Najnowszy lokal działa przy ul. Piłsudskiego, a nowością jest to, że posiada okienko drive thru.

Lokal po wcześniejszym najemcy, który prowadził w tym miejscu restaurację McDonald’s, stał pusty przez wiele miesięcy. Dopiero od kilku tygodni widać było, że w środku trwają jakieś prace, aż w końcu firma oficjalnie poinformowała, że w tym miejscu uruchamia kolejny swój lokal pod szyldem Mr Hamburger.

Reklama

Przed otwarciem restauracji Iwona Dylewska, prezes spółki, informowała, że wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, sprzęty zainstalowane i uruchomione, załoga zatrudniona i przeszkolona.

W ostatnim czasie widzimy duży rozwój konceptów typu fast food, co pokazuje, że przedsiębiorcy uznali ten segment za bezpieczny jeśli chodzi o inwestycje. Dużym zainteresowaniem cieszy się także franczyza, która przeżywa chyba swój kolejny renesans.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!