Kolejne inwestycje w czterogwiazdkowym kompleksie

0
1129
Hotel & Medi Spa Biały Kamień w Świeradowie-Zdroju poszerzy się o 29 apartamentów sprzedawanych w systemie condo od 12 do 18 tys. zł netto za metr kwadratowy. Gwarantowany zwrot roczny oscyluje w granicach 6-7% przez 10 lat.

Planowana rozbudowa będzie stanowiła już trzecią część zespołu hotelowego, który powstał przed dziewięcioma laty, a w 2012 roku uległ rozbudowie o 26 pokoi, strefę SPA z basenem i nową część konferencyjną. Proces zwiększenia powierzchni kompleksu hotelowego jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku oraz wysokie średnioroczne obłożenie hotelu, które kształtuje się na poziomie 78%. Apartamenty będą utrzymane w dwóch standardach: Premium (przestrzeń od 24 do 21 m2, jedno pomieszczenie z sypialnią oraz aneksem kuchennym oraz Superior (przestrzeń od 37 do 47 m2 z wydzieloną, zamykaną częścią sypialną oraz częścią dzienną z aneksem kuchennym). W skład każdego z apartamentów wchodzić będzie również łazienka oraz balkon. Dodatkowo w standardzie Superior pokoje będą wyposażone w w biokominki.

Układ piętrowy rysuje się następująco: na poziomie 0 znajdować się będzie restauracja z kuchnią opartą na lokalnych i ekologicznych produktach z wydzieloną strefą livecooking i barem. Na poziomie 1 będzie umiejscowione centrum SPA wyposażone w 12 gabinetów, w tym SPA VIP dla dwojga oraz pierwszy w Polsce gabinet księżycowy z kapsułą float SPA. Plany rozbudowy przewidują również powstanie basenu, który będzie częściowo zawieszony w powietrzu na zewnątrz budynku, ośmiu stanowisk jacuzzi, sauny jodłowej oraz dwóch personalnych saun ziołowych (kraxen stove). Na tym samym poziomie mieścić się będzie przeszklone centrum fitness, stworzone we współpracy z marką Salter. Rozpoczęcie budowy planowane jest na I kwartał przyszłego roku, zaś zakończenie w IV kwartale 2020 r.

Umowa dzierżawy zawierana jest na 10 lat z gwarancją wypłaty zysku na poziomie 6% (apartamenty Premium) i 7% (apartamenty Superior) w skali roku od ceny sprzedaży netto. Poniżej ceny poszczególnych apartamentów:

  • Apartamenty Premium z widokiem na polanę – 12 tys. zł netto za m2 (wypłata 6%)
  • Apartamenty Premium z widokiem na góry – 14 tys. zł netto za m2 (wypłata 6%)
  • Apartamenty Superior z widokiem na polanę – 16 tys. zł netto za m2 (wypłata 7%)
  • Apartamenty Superior z widokiem na góry – 18 tys. zł netto za m2 (wypłata 7%)


Umowa, oprócz gwarantowanego zysku, zakłada również pobyt właścicielski w systemie ciągłym 2 x 7 dni (ferie zimowe i wakacje) albo 3 x 5 dni (niedziela – piątek) na przestrzeni całego roku (poza świętami i długimi weekendami).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.