Jak rozpocząć rok w pięknym stylu i zwiększyć szansę na odniesienie sukcesu w 2020 roku? MPI Poland Chapter zaprasza na szkolenie

0
995

MPI Poland Chapter zaprasza na praktyczny warsztat realizowany w ramach cyklu Meeting Professional Excellence Classes pt.: „Prowadzenie spotkań zespołu – trudne sytuacje i rozwiązywanie konfliktów”, który odbędzie się 15 stycznia 2020 roku w hotelu Kossak w Krakowie.

Szkolenie ponownie jest poświęcone tematyce spotkań zespołu, tym razem jednak z innej perspektywy. Celem warsztatu jest rozwijanie kompetencji prowadzenia i facylitacji wszelkich spotkań zespołu oraz wyposażenie uczestników w narzędzia i metody radzenia sobie z trudnymi zachowaniami uczestników.
Dzięki szkoleniu będzie można poznać kluczowe założenia dotyczące prowadzenia i facylitacji spotkań, dowiedzieć się, jak prowadzić angażujące i efektywne spotkania, poznać różne style facylitacji oraz typologie trudnych uczestników, aby finalnie przećwiczyć metody przeciwdziałania i konstruktywnego reagowania na konflikt.

Planowane rezultaty dla uczestników:

• rozwój świadomości, wiedzy i umiejętności potrzebnych do efektywnej i satysfakcjonującej pracy z zespołami,
• poznanie podstaw procesu grupowego zachodzącego w każdym zespole,
• umiejętność prowadzenia angażujących i efektywnych spotkań, podczas których podejmowane są skuteczne decyzje,
• poznanie różnych typów trudnych uczestników spotkań i metodologii reagowania na ich zachowania,
• rozwój świadomości, jak ważną rolę odgrywają relację pomiędzy uczestnikami w grupie oraz jak nie pozwolić, aby zablokowały one postęp w realizacji celu.

TRENER: LENA CZERNECKA
Z wykształcenia jest psychologiem – ukończyła Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, ze specjalizacją psychologia zarządzania, psychologia polityki i reklamy, trenerem biznesu oraz terapeutą Gestalt. Jest certyfikowanym Trenerem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego II Stopnia.
Od ponad 16 lat specjalizuje się w projektach szkoleniowych z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich, zmiany i budowania zaangażowania oraz szkoleń dla trenerów. Pracowała jako trener wewnętrzny w międzynarodowych korporacjach w zakresie m. in. outsourcing usług, farmaceutyka oraz retail, gdzie prowadziła szkolenia z optymalizacji pracy zespołów zadaniowych i rozwoju kompetencji pracowników na każdym szczeblu organizacji.
Od 10 lat jest stałym dostawcą szkoleń dla IBM w Polsce, ponadto współpracuje z firmami takimi jak State Street, Shell, BZWBK, Valeo, Luxoft, Aon-Hewitt, Aqusta Westland i wiele innych. W ramach szkoleń liderskich, przeszkoliła ponad 2000 osób w sektorze finansowym, księgowym, automotive oraz IT. Realizowała projekty EFS dla studentów studiów podyplomowych na Akademii Rolniczej oraz Uniwersytecie Jagiellońskim. Równolegle w swoim życiu zawodowym zajmuje się coachingiem, psychoterapią indywidualną, oraz pracą na procesie grupowym. Współpracuje z „Dojrzewalnią Róż” prowadząc treningi interpersonalne. Ma potwierdzone przez Instytut Edukacji i Rozwoju Osobistego w Krakowie oraz Associazione Italiana di Counselling umiejętności i doświadczenie coachingowe oraz terapeutyczne.
Mama dwójki dzieci, pasjonatka gór i tańca towarzyskiego.

Obowiązuje rejestracja online: https://mpec2020-01.syskonf.pl/
Z uwagi na warsztatowy charakter wydarzenia liczba miejsc jest ograniczona.
Pełna informacja na temat wydarzenia jest dostępna na: https://mpec2020-01.syskonf.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.