ibis Styles Kraków Santorini powita gości w przyszłym roku

0
331
Grupa Orbis, zgodnie z przyjętą strategią, rozwija marki AccorHotels w Polsce i w Europie Wschodniej we współpracy z lokalnymi partnerami. Orbis zawarł właśnie właśnie umowę franczyzy na hotel ibis Styles Kraków Santorini.

Nowy hotel ibis Styles Kraków Santorini zostanie otwarty w czwartym kwartale 2019 roku. Jest to nowa inwestycja – prace budowlane trwają przy ul. Bulwarowej 35b, która następnie zostanie rozbudowana poprzez przebudowę istniejącego hotelu Santorini. Oprócz 120 pokoi w hotelu znajdzie się restauracja, bar oraz sale konferencyjne.

Hotel ibis Styles Krakow Santorini jest położony w pobliżu znanej alei Róż w Krakowie, która jest jedną z głównych arterii miasta i która zostanie poddana rewitalizacji. Stąd też tematem przewodnim wnętrz hotelu będą właśnie róże oraz Tajemniczy ogród.

Reklama

„Cieszymy się, że razem z Grupą Orbis i AccorHotels stworzymy designerski hotel, który wpisze się w aktualny plan rewitalizacji okolic alei Róż w Krakowie. Wybraliśmy ibis Styles, ponieważ spodobała nam się luźna formuła tej marki oraz fakt, że nie musimy – jako właściciele hotelu, rezygnować ze swojej tożsamość. Od 15 lat prowadzimy hotel Santorini, który posiada swoją reputację na rynku i nie chcemy rezygnować z tego, co do tej pory udało nam się zbudować” – tłumaczą Monika i Zbigniew Czopek, przedstawiciele franczyzobiorcy.

„Ibis Styles Kraków Santorini będzie skierowany do gości segmentu biznesowego, ale z uwagi na łatwość dojazdu do Starego Miasta i potencjał rekreacyjny Nowej Huty, także do turystów. Bardzo się cieszymy i wspieramy lokalnych partnerów biznesowych, którzy dołączą do sieci ibis Styles – jednej z najbardziej pozytywnych i lubianych marek hotelowych” – zaznacza Jacek Stasikowski, dyrektor ds. rozwoju sieci Orbis i AccorHotels na Polskę.

Za wnętrza hotelu odpowiedzialne jest renomowane polskie biuro projektowe ILIARD, łączące wrażliwość i ambicje estetyczne ze świadomością stawianych im wymagań komercyjnych i użytkowych.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani efektami naszej pracy nad projektem ibis Styles Kraków Santorini. Udało nam się połączyć ambicje projektowe inwestora ze swobodą i lekkością marki hotelowej, która pozwala projektantom rozwinąć skrzydła i zachęca do nieszablonowego myślenia o wnętrzach hotelu. Różany lejtmotyw towarzyszyć będzie gościom hotelowym od strefy wejścia i recepcji po pokój gościnny. Z niecierpliwością wypatrujemy końca realizacji projektu i uruchomienia obiektu” – opowiada Wojciech Witek, współwłaściciel pracowni ILIARD.

Ibis Styles Kraków Santorini jest położony zaledwie 8 km od stacji Kraków Główny i 21 km od międzynarodowego lotniska Kraków-Balice.

Zgodnie z filozofią tej ekonomicznej i lifestyle’owej marki należącej do grupy AccorHotels, ibis Styles to komfortowe, designerskie hotele o różnych stylach, charakteryzujące się kreatywnością, emanujące dobrym humorem i radosną atmosferą, pozytywne, stylowe i urokliwe. W hotelach tej marki ważne jest poczucie wspólnoty, lokalny design i temat przewodni.

Grupa Hotelowa Orbis operuje blisko 20 hotelami tej marki w Europie Środkowo-Wschodniej. Marka ibis Styles to ponad 420 hoteli w 45 krajach na całym świecie.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.