Hotel Meeting – ruszają zapisy!

0
600

XI edycja konferencji Hotel Meeting odbędzie się 8 grudnia w Poznaniu, a gospodarzem będzie Hotel Andersia, którym dyryguje Przemysław Konieczyński. Wydarzenie ponownie poprowadzi Karol Weber – Inspektor Hotelowy oraz Rafał Krzycki. Sprawdź program i kup bilety z najniższej cenie!

Program i bilety są dostępne na www.hotele.bsdpoland.pl

Grudniowa edycja będzie poświęcona jak zwykle praktycznym aspektom związanym z prowadzeniem biznesu hotelowego. Będzie to konferencja o roli ludzi, doświadczeń, budowaniu lojalności gości i pracowników w branży hotelowej. Moderatorzy i paneliści przedstawią mnóstwo swoich pomysłów na to jak zwiększać obłożenie, zyski, budować lojalność gości, ale także jak sprawiać, by zespół pracowników chciał tworzyć usługi gościnności na najwyższym poziomie.

Reklama

Moderatorzy:

Adam Antonijczuk, Hostea – na co dzień pomaga firmom wprowadzać nowe usługi gościnności. Tworzy nagradzane produkty i koncepcje dla rozwiązań w zakresie wellness, spa i med. Adam wraz ze swoimi gośćmi porozmawia o tym jak będzie wyglądała przyszłość spędzania wolnego czasu. Odpowiedzą na pytanie „Gdzie w tym wszystkim jest miejsce dla hoteli i czy będą nadal tak samo potrzebne?”

Izabela Zug, Maxymilian Unique Hotel – dyrektorka zarządzająca i współwłaścicielka. Ze swoimi panelistami pomówi o bardzo ważnych kwestiach, m.in. o tym jak budować zaangażowanie pracowników poprzez zapewnienie im pozytywnych doświadczeń w miejscu pracy. Opowiedzą o tym jak doświadczenia pracowników obsługi przekładają się na doświadczenia gości oraz jak budować i doceniać lojalność pracowników wobec marki.

Piotr Tabor, Hotele Plus – właściciel jednej z większych w Polsce firm szkoleniowych dla sektora hotelarskiego. Doświadczony trener, prowadzący szkolenia w zakresie: zarządzania, sprzedaży, HR oraz zagadnień branżowych z hotelarstwa i turystyki. Ze swoimi gośćmi omówi chyba najważniejsze dziś kwestie, czyli koszty. Chudy budżet, a bogate doświadczenia Gości. Czy to jest możliwe? Na czym można, a na czym nie powinno się oszczędzać?

Maria Makal-Młynarska, pełnomocnik Zarządu ds. projektów hotelowych w PKL S.A.. Bardzo doświadczona managerka branży hotelowej. Wraz ze swoimi rozmówcami odpowie na pytanie jak lojalizować gości, a przede wszystkim jak na tym zarobić. Czy standardowe promocje dla stałych gości jeszcze mają sens. Co tak na prawdę sprawia, że goście chcą wracać w dane miejsce?

Karol Weber, Inspektor Hotelowy oraz Rafał Krzycki, wydawca Horeca Business Club, poprowadzą wspólnie Hyde Park, czyli blok, w którym wszyscy uczestnicy stają się panelistami i wspólnie omawiamy wszystkie najważniejsze sprawy związane z prowadzeniem biznesu hotelowego. To czas, w którym hotelarze pomagają innym hotelarzom.

Po całodziennej konferencji odbędzie się coroczna impreza Hotelowe Xmas Party. To wyjątkowa okazja do integracji środowiska, zawierania nowych znajomości i wspólnej zabawy do białego rana przy doskonałej muzyce, jedzeniu i drinków, które serwowane będą w formule open bar.

Tylko do końca października obowiązują najniższe ceny na bilety:
– udział w konferencji oraz Hotelowym Xmas Party – 599 pln netto
– udział w konferencji – 349 pln netto

Program i bilety są dostępne na www.hotele.bsdpoland.pl

Dla uczestników konferencji Hotel Andersia przygotował specjalne ceny na noclegi w dniach od 7 do 11 grudnia. Partnerem wydarzenia została Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna, która przygotowała dla uczestników mnóstwo atrakcji, o których będziemy informowali w specjalnej publikacji.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.