Hotel Market News – odcinek 2 (audycja Horeca Radio)

1
195
„Hotel Market News” to stały cykl audycji Horeca Radio, w którym eksperci z sektora hotelarskiego podsumowują najciekawsze i najważniejsze wydarzenia minionego miesiąca. W drugim odcinku branżowego résumé grudnia dokonali Rafał Krzycki, Dyrektor Generalna Airport Hotel Okęcie – Elżbieta Nitsze oraz Prezes Zarządu Harmony Polish Hotels – Krzysztof Jędrocha.

Od listopada na antenie Horeca Radio gości zupełnie nowy format będący nie tylko radiowym przeglądem prasy, ale również swoistą analizą rynku hotelarskiego w wykonaniu czołowych przedstawicieli branży. Omawiane są zarówno nurtujące zagadnienia z rodzimego podwórka, jak i najważniejsze wydarzenia dziejące się za granicą. Nie zabraknie kontrowersyjnych opinii, ale i wątków humorystycznych.

W drugim odcinku gościem Rafała Krzyckiego i Elżbiety Nitsze był ponownie Krzysztof Jędrocha – wiceprezes firmy Jan-Pol S.A., zarządzającej dwoma krakowskimi hotelami (Amadeus i Wyspiański), a także Prezes Zarządu Fundacji Harmony Polish Hotels, która w tym roku przeszła istotny rebranding. Jędrocha może pochwalić się pokaźnym doświadczeniem zarówno w sektorze hotelarskim (przeszło ćwierć wieku), jak i turystycznym, z którym jest związany od 1982 roku.

Reklama

„Ciekawym jest obserwowanie pewnych zmian organizacyjnych, które się pojawiają, do tej pory niewidzianych […] z powodu tego, że część właścicieli inwestujących w nowe obiekty hotelowe stoi przed takim wyzwaniem, jak duże sieci – stworzenia struktur, które będą „ogarniały” całościową politykę handlową, czy też inne elementy polityki prowadzenia obiektu. Myślę, że to nowe zjawisko trzeba bacznie obserwować, zwłaszcza wśród nowych inwestorów, którzy idą jak burza z budowaniem kolejnych hoteli. Sądzę, że to pozwoli także na bardziej przemyślaną politykę handlową, ponieważ inaczej zarządza się pojedynczym obiektem, a inaczej grupami hotelowymi.”

Krzysztof Jędrocha, Prezes Zarządu Harmony Polish Hotels

Zapraszamy do wysłuchania drugiej audycji z cyklu „Hotel Market News”, w której poruszone zostały m.in. tematy zmian personalnych oraz inwestycji w segmencie condohoteli.

Pobierz audycję w formacie MP3

Partnerzy audycji:

        

Reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.