Hotel Gromada w Pile po remoncie

0
1447

Hotel Gromada w Pile znany dawniej jako ,,Hotel Rodło” to jedna z najbardziej rozpoznawalnych wizytówek miasta Piła. Budowa hotelu rozpoczęła się w 1978 roku, a oficjalne otwarcie nastąpiło 17 czerwca 1987 roku. To już 34 lata jak hotel wrósł w pejzaż miasta i życie mieszkańców.

Budynek liczy blisko 57 metrów wysokości i jest jednym z najwyższych w mieście Piła i okolicach. Hotel architektonicznie podzielony jest na dwa uzupełniające się segmenty. Usługowy na parterze, w którym mieszczą się restauracja, taras restauracyjny, kawiarnia, sale konferencyjne, lobby bar oraz mieszkalny na 11 piętrach, gdzie do dyspozycji gości są 174 pokoje.

Rocznica uruchomienia hotelu była doskonałą okazją aby pokazać, prowadzone zawsze z myślą o klientach i ich oczekiwaniach, zmiany wystroju i funkcjonalności, jakim przez te lata podlegał hotel. W ostatnim czasie zmieniono całkowicie i odnowiono hol główny oraz pomieszczenia restauracji z kawiarnią. Wyremontowano, najbardziej popularne wśród gości, ze względu na piękną panoramę miasta i okolicy, 11 piętro hotelu nadając pokojom stylowy, przytulny wygląd i zapewniając nowoczesną funkcjonalność. Uwagę przyciągają szczególnie iluminacje świetlne na dużej powierzchni użytkowej wywołane przez zamontowane panele dekoracyjne. W całym obiekcie powstały wygodne strefy wypoczynkowe zlokalizowane w różnych przestrzeniach hotelu. W planach są kolejne zmiany w aranżacji i infrastrukturze hotelu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.