Event w hotelu bez dzieci

1
366
Enklawy dla dorosłych niosą prawdziwy komfort spokoju i ciszy, nie zawsze możliwy w hotelach familijnych. Hotele dla dorosłych świetnie sprawdzają się na konferencje, firmowe szkolenia i wyjazdy integracyjne oraz biznesowe spotkania.

Hotel bez dzieci to dobry adres na organizację imprezy firmowej. Jednym z takich miejsc jest kompleks hotelowy Manor House SPA Pałac Odrowążów w mazowieckich Chlewiskach. Jest to pierwszy i najlepszy hotel dla dorosłych w Polce (posiada tytuł Najlepszego hotelu SPA dla Dorosłych – Perfect SPA for Adults w konkursie Perfect SPA Awards).

„W wielu krajach popularnością cieszą się tzw. children free zone. Również w Polsce jest to coraz bardziej ceniony trend. Żyjemy coraz szybciej, więcej pracujemy, częściej też podróżujemy, stajemy się coraz zamożniejsi, nie dziwi więc fakt, że zyskują miejsca, które sprzyjają regeneracji sił i relaksowi. Hotel dla dorosłych sprawdza się nie tylko na romantyczny weekend we dwoje lub błogi wypoczynek z grupą przyjaciół w hotelowym SPA bez dzieci. Obserwujemy, że zarówno rodzice maluchów lubią sobie zrobić od czasu do czasu urlop od swoich pociech, ale też osoby, które nie są rodzicami lub mają już dorosłe dzieci coraz częściej szukają miejsc dla dorosłych. Podobnie wygląda sytuacja przy organizacji eventów firmowych i biznesowych spotkań. Współpracujące z nami firmy i agencje oraz ich pracownicy i klienci chwalą możliwość spędzenia zawodowego czasu wyłącznie w dorosłym towarzystwie. Jeśli dodamy to tego historyczne zabudowania, luksusowe wnętrza, dobrą kuchnią, bogatą ofertę SPA i bliskość natury, nasz hotel staje się naturalnym wyborem.” – tłumaczy Dorota Tokarska, Dyrektor Marketingu Manor House SPA.

Reklama

Dla grup biznesowych ceniących najwyższy standard usług i profesjonalną obsługę w hotelu Manor House SPA przygotowano komfortowe sale konferencyjne z nowoczesnym zapleczem technicznym, które dodają spotkaniom prestiżu oraz stwarzają doskonałe warunki pracy w atmosferze spokoju i dostojeństwa. Dzięki połączeniu współczesnego luksusu, holistycznej aury i energetycznych terapii ze wspaniałą historią dawnej rezydencji Odrowążów, konferencje w SPA mogą być zorganizowane w duchu corporate wellness. Po firmowych warsztatach, szkoleniach lub biznesowych spotkaniach dobrze skorzystać z szerokiej gamy atrakcji Najlepszego Holistycznego Hotelu SPA w Polsce. Wyjątkowe wrażenia zapewniają klimatyczne sesje w Łaźniach Rzymskich (również nocne saunowanie), kojące kąpiele w bezchlorowym basenie z ożywioną wodą czy niezwykłe koncerty na gongi i misy tybetańskie. Godne polecenia są rytuały zdrowia pod gołym niebem w Witalnej Wiosce® SPA, spacery ścieżkami rekreacyjnymi, historycznymi i przyrodniczymi oraz relaks w Ogrodzie Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, Spiralą Energetyczną, Piramidą Horusa i Ogrodem Zen.

Ponadto urokliwe położenie Manor House SPA w otoczeniu przepięknego parku umożliwia wiele nietuzinkowych aktywności w plenerze. Warto wymienić: drużynowe poszukiwanie skarbu w rozległym parku, degustacje miodów pitnych w przypałacowych piwnicach, strzelanie
z łuku, golf wodny, jazdy konne i gimnastyka hippiczna (kompleks ma własną stajnię z bogatym zapleczem sportowo-rekreacyjnym i krytą ujeżdżalnią) czy też emocjonujące spacery po rozgrzanych węglach (firewalking).

Komspleks wyróżnia holistyczna filozofia. W Manor House SPA pielęgnuje się holistyczne podejście do człowieka i zabiegów SPA. Biowitalne SPA sprzyja odnowie zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Rozluźniamy się w nim, relaksujemy i delektujemy ciszą. Z założenia nie ma w nim miejsca dla dzieci, które nie mogą korzystać z zabiegów i saun, a swoją ruchliwością mogą zaburzać kojącą zmysły aurę spa. W wielu pomieszczeniach słychać nastrojową muzykę lub kojący szum wody. Atmosfera ciszy i spokoju sprzyja błogiemu relaksowi i głębokiemu odprężeniu. To doskonały adres na wyciszenie i regenerację sił.

Dopełnieniem spotkań biznesowych jest wyśmienita kuchnia polska, szeroki wybór dań wegańskich ora z wg zdrowej „Diety Życia”.

O 16 marca 2014 roku Manor House SPA jest hotelem bez dzieci. Odpowiadając na oczekiwania Gości hotel jest otwarty na osoby dorosłe i młodzież od 12 roku życia.

Reklama

1 KOMENTARZ

  1. Myślę, że poza ogólnym komfortem i elegancją samego miejsca, ważne jest jednak zaplecze techniczne. Zawsze gdy szukamy sali na konferencję w pierwszej kolejności patrzymy na możliwość zarezerwowania noclegu na delegatów oraz możliwości techniczne na sali

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.