Dziś Dzień Dziękczynienia – warszawski Jeff’s zaprasza na indyka!

0
383

W Stanach Zjednoczonych Dzień Dziękczynienia, czyli Thanksgiving Day to jedno
z najważniejszych świąt w roku. 
W amerykańskich restauracjach Jeff`s nie może być inaczej.

Przypadający w ostatni czwartek listopada Thanksgiving Day, oznacza wyjątkowy posiłek
w gronie znajomych i rodziny. Na ten dzień przygotowały się również amerykańskie restauracje Jeff`s wyróżniające się autentyczną atmosferą i kuchnią zza Oceanu.

28 listopada wszystkie Jeff`sy będą odświętnie udekorowane. Na stołach zostaną położone białe obrusy, a gości będą obsługiwać kelnerzy we frakach. Jednak najważniejsze jest specjalnie przygotowane na ten dzień menu.

Reklama

Zgodnie z tradycją, główną potrawą będzie faszerowany ziołami, tradycyjny, pieczony indyk, podany z kremowym puree ziemniaczanym i karmelizowanymi warzywami. W zestawie znajdzie się jeszcze słynna luizjańska zupa Gumbo, a na łasuchów czekać będzie tarta z musem z białej czekolady i borówek amerykańskich.

Chcemy, aby goście naszej restauracji razem z nami przeżyli prawdziwy Thanksgiving Dinner. To okazja nie tylko do poznania oryginalnych smaków, ale też amerykańskiej kultury – mówi Marcin Sołtyk, szef kuchni restauracji Jeff`s, który tego dnia o godzinie 14:00, w restauracji Jeff`s na Polu Mokotowskim w Warszawie osobiście będzie kroił i serwował olbrzymiego, świątecznego  indyka.

Dla miłośników i ciekawych amerykańskiej kuchni Święto Dziękczynienia będzie więc okazją do spróbowania nowych smaków i kulinarnej podróży za ocean.

Happy Turkey Day!

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.