Dolnośląski hotel marki Indigo otworzy drzwi dla gości w przyszłym roku

0
660
Firma Unirest wybuduje hotel marki Indigo w zabytkowej wrocławskiej kamienicy, w której jeszcze niedawno znajdował się bank.

Unirest to firma, która ma już na swoim koncie kilka inwestycji hotelarskich na terenie naszego kraju. Obiekty pod różnymi szyldami wybudowane przez warszawskiego dewelopera można odwiedzić w Gdańsku, Warszawie oraz Oświęcimiu. Na 2020 rok zaplanowane jest również otwarcie hotelu w Radomiu.

Hotel pod szyldem Indigo przy ul. Kościuszki 14 będzie debiutem dewelopera we Wrocławiu. To nowa w Polsce, międzynarodowa marka hoteli butikowych wysokiej klasy dedykowana gościom biznesowym i turystycznym. Ma powstać w XIX-wiecznej kamienicy, gdzie kiedyś działała Niemiecka Instytucja Kredytowa. Przez długi czas obiekt wynajmowały banki, jednak nie trwało to zbyt długo, wszak instytucje finansowe umiejscowione tylko na parterze nie wykorzystywały potencjału tego miejsca.

Reklama

W Polsce w hotelach marki Indigo można wypocząć w Warszawie i Krakowie. Oba są zlokalizowane w zabytkowych kamienicach i oferują gościom ok. 60 pokoi. Liczba pokoi we wrocławskim obiekcie stoi jeszcze pod znakiem zapytania, natomiast znana jest powierzchnia hotelu, która wyniesie 1496 m2. Koniec metamorfozy starej kamienicy i inaugurację hotelu zaplanowano na 2020 rok.

„Indigo to marka, w której każdy projekt hotelu czerpie inspirację z lokalnego otoczenia, więc tak jak nie ma dwóch takich samych miejsc, tak żadne dwa hotele Indigo nie są podobne. Łączą je lokalny charakter, żywe kolory i faktury, a ich wygląd i styl przypominają mieszkanie” – mówi Miguel Martins, Dyrektor ds. rozwoju sieci IHG w Polsce, cytowany przez „Hotelarza”.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!