DeSilva ze zmianami kadrowymi

0
352
Victor Pruszków Desilva i Desilva Premium Poznań mają nowych dyrektorów. Pruszkowskim hotelem zarządza Ilona Ceglińska natomiast Poznański obiekt pod skrzydła wziął Krystian Gałężewski.

Ilona Ceglińska z branżą hotelarską związana jest od 15 lat. Po ukończeniu Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie podjęła pracę jako recepcjonistka w jednym z podwarszawskich hoteli. Kolejny szczebel kariery jaki pokonała to manager w dziale konferencji, bankietów i marketingu. Pięć lat temu związała się z siecią Hotele DeSilva zaczynając pracę w dziale sprzedaży w hotelu Victor DeSilva w Pruszkowie. Kolejny awans był na zastępcę dyrektora tego samego hotelu, a od lutego tego roku objęła stanowisko dyrektora hotelu.

Krystian Gałężewski który objął stanowisko dyrektora hotelu Desilva Premium Poznań, ukończył Politechnikę Poznańską Wydziału Inżynierii Zarządzania. Swoją karierę zawodową rozpoczął w sieciowej restauracji Sphinx siedem lat temu. Po zaledwie pół roku został kierownikiem restauracji, gdzie funkcję pełnił przez trzy lata. W roku 2015-został managerem obiektu w jednym z poznańskich kompleksów hotelowo-gastronomicznych City Park.

Reklama

Hotele DeSilva powstały w 2006 roku. W swoim portfolio grupa posiada cztery własne marki (DeSilva Premium, DeSilva, DeSilva INN, by DeSilva,). W ostatnich latach sieć powiększyła się o obiekty Mercure i Ibis odkupując je od Orbisu. Obecnie grupa jest właścicielem 17 hoteli w 15 lokalizacjach, oddając gościom do dyspozycji ponad 1,6 tys. pokoi oraz 79 sal konferencyjnych. W kwietniu bieżącego roku zaplanowane jest otwarcie nowego czterogwiazdkowego hotelu pod marką by DeSilva w Malborku.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!