Były dyrektor wrocławskiego AC by Marriott wesprze HPMG

0
596
Piastujący przez blisko 3 lata stanowisko General Managera w hotelu AC by Marriott we Wrocławiu Maciej Knyrek dołączył w roli konsultanta do zespołu Hotel Professionals Management Group – spółki zarządzającej w branży hotelowej, która finalizuje właśnie projekt aparthotelu Molo Park w Mielnie.

Maciej Knyrek jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego. Karierę zawodową rozpoczął jako Front Office Manager w sieci Radisson Blu. Następnie związał się z InterContinental Hotels Group, gdzie spędził niespełna rok w roli Resident Managera. Od 2001 roku zarządzał kolejno hotelami Holiday Inn we Wrocławiu, Scandic Wrocław, Best Western Plus Brzeg Centrum oraz AC Hotel by Marriott Wroclaw. W tym czasie angażował się również w liczne projekty – był m.in. członkiem Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej, Brytyjsko-Polskiej Izby Przedsiębiorczości oraz Rotary Club Wrocław-Centrum. Od 2017 roku jest Dyrektorem Regionalnym IGHP odpowiedzialnym za obszar Dolnego Śląska.

Molo Park w Mielnie to kompleks budowany przez doświadczonego dewelopera – Firmus Group. W ofercie funkcjonującego w jego ramach aparthotelu znajdą się 53 dwupokojowe apartamenty (mogące również pełnić rolę pomieszczeń niezależnych), wyposażone w łazienki i aneksy kuchenne, o łącznej powierzchni od 46 do 90 m2. Na terenie Molo Park znajdą się również niewielki basen usytuowany na górnej kondygnacji, strefa fitness i sauna. Do dyspozycji gości zostanie też oddany imponujący taras z panoramicznym widokiem na park i cały nadmorski kurort.

Reklama

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!