Bragard – esencja elegancji w branży HoReCa

0
343
Fot.: Materiały prasowe HorecaPro

Praca w kuchni to podwyższona temperatura, intensywne tempo, produkty, które nie zawsze współpracują z kucharzem i wysokie oczekiwania klientów, którym trzeba sprostać. W takiej sytuacji wyjątkowo istotne jest, by odzież, którą szef kuchni ma na sobie idealnie z nim współgrała.

Właśnie ta idea przyświeca francuskiej marce Bragard, która już od prawie stu lat stawia sobie za cel stworzenie bluz kucharskich, spodni, fartuchów czy zapasek wykonanych w technologii, która nadąży za intensywnie zmieniającymi się warunkami pracy w kuchni. Producent dokłada wszelkich starań, by produkty, które wypuszcza na rynek były nie tylko eleganckie i stylowe, ale też funkcjonalne.

W ten sposób nowe modele odzieży marki Bragard wyposażone są w coraz bardziej zaawansowane i praktyczne funkcjonalności, takie jak otwory wentylacyjne dla lepszej termoregulacji, dodatkowe kieszenie o różnej pojemności i rozmieszczeniu, by sięganie do nich było szybkie i wygodne, luźne, łatwe do szybkiego podwinięcia rękawy, które nie krępują ruchów i wiele, wiele innych. Każde usprawnienie jest odpowiedzią na rzeczywistą potrzebę klienta.

Reklama

W Polsce produkty Bragard są dostępne dzięki marce HorecaPro, która jest ich głównym dystrybutorem. Jej ofertę możecie obejrzeć na stronie www.salonhoreca.pl

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.